USE YOUR TALENTS

Referencie

Naši partneri a klienti

Stretneme sa

KRESŤANSKÁ KONFERENCIA PRE PODNIKATEĽOV: PEVNÝ ZÁKLAD

3. – 4. 4. 2024, NIMNICA

Aj tento rok sa chystáme na kresťanskú konferenciu pre podnikateľov v Kúpeľoch Nimnica, ktorej témou bude „Pevný základ“. Konferenciu organizuje Spoločenstvo Martindom a platforma UYT poskytne účastníkom možnosť individuálneho koučingu a workshop na tému: Talenty, osobné poslanie a duchovný život. Info a prihlasovanie sú na stránke rozvijame.sk.

Videli ste nás

HR BREAKFAST IT VALLEY KOŠICE

21. 2. 2024, KOŠICE

Na HR raňajkách IT VALLEY Košice sme sa na pôde IT Valley stretli s ľuďmi zväčša z HR oddelení. Ako UYT máme spolu s HRistami a tiež IT Valley rovnakú víziu:  zlepšovať, zveľaďovať a vidieť „Východ“ prekvitať (od včera už aj cez talenty). Jozef Kokoška prednášal na tému Osobnostný a tímový rozvoj pre IT firmy pomocou Cliftonstrengths od Gallup. Ľudia boli oslovení a aj nadšení. Z niektorých bolo cítiť, že síce prišli, ale neveria, že by sme im mali čo (nové) povedať po ich HR skúsenostiach. Nakoniec však odchádzali oslovení, s úsmevom na tvári a záujmom o talentový rozvoj.

METODICKÝ DEŇ CIRKEVNÝCH ŠKÔL

29. 1. 2024, PREŠOV

V pondelok 29.1.2024 sme boli pozvaní na Metodický deň cirkevných škôl Prešovskej eparchie v Prešove. Zúčastnilo sa ho 125 pedagógov a tiež novovymenovaný prešovský arcibiskup metropolita vladyka Jonáš Maxim. Mali sme možnosť predstaviť talentový rozvoj účastníkom tohto vzácneho stretnutia. UYT zastupoval náš košický tím v zložení Mária Grajcárová a Barbora a Jozef Palaščákovci.

SETKÁNÍ PERSONALISTŮ A MANAŽERŮ

25. 1. 2024, PRAHA

Veľmi príjemný večer v spoločnosti personalistov a HR manažérov z Českej republiky sme strávili vo štvrtok 25. januára. Súčasťou stretnutia bolo aj vystúpenie harfistky a pianistky Any Brateljevič. UYT tím zastupovali Marianna Seman a Jarek Holer z našej pražskej pobočky, na fotke spolu s organizátorkou akcie Jolanou Novákovou z People Management Forum. Tešíme sa všetkým novým prepojeniam, ktoré sme tu získali.

14. – 15. 11. 2023, Košice

Počas Profesiadays v Košiciach náš tím komunikoval o talentovom prístupe s mnohými firmami. Jozef Kokoška, Helena Priesolová, Barbora Palaščák a Mária Grajcárová tému talentov priblížili ďalším novým ľuďom. Jozef Kokoška odovzdal ceny za UYT trom najlepším vystavovateľom v podobe talentových dotazníkov a mentoringov: Minebea AccessSolutions, Syntax Systems a Resonate. Ako výhradný certifikačný biznis partner spoločnosti Gallup pre Českú republiku a Slovensko aj vám s radosťou pomôžeme spoznať vaše talenty pre váš osobnostný rozvoj i rozvoj vášho pracovného tímu.

23. 10. 2023, Žilina

Dňa 23. októbra 2023 sa v Žiline konalo podujatie DNA Lídra a naša platforma UYT bola jedným z partnerov tohto stretnutia. V rámci informačného stánku zakladateľ platformy Jozef Kokoška a talentový expert Eduard Filo predstavili hodnoty, iniciatívu a ponuku produktov, ktoré UYT poskytuje pre objavovanie a rozvoj talentov, a vytvorili tak priestor pre diskusiu a výmenu nápadov. Naša aktívna účasť na tomto podujatí viedla k posilneniu líderského potenciálu medzi účastníkmi, jasne zdôrazňujúc význam individuálneho a tímového rozvoja.

21. 10. 2023, Prešov

V októbri sme boli partnerom konferencie pre mladých ľudí a rodičov, ktorí hľadajú možnosti vzdelávania a diskusie. Workshop na tému „Výchova a vedenie teenagerov v rodine cez ich silné stránky“ viedol zakladateľ platformy UYT Jozef Kokoška. Na konferencii sa zúčastnili tiež Mária Gajcárová a Barbora Palaščák z našej košickej pobočky: „Bolo pre nás obrovským potešením byť súčasťou tohto skvelého podujatia. Spolu s ďalšími odborníkmi sme sa snažili poskytnúť rady a inšpiráciu teenagerom a ich rodičom. Vidieť tieto generácie aktívne pracovať na vlastnom rozvoji a vzťahoch je veľmi motivujúce. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a možnosti pomáhať rodinám nájsť spoločnú cestu.“

7. 10. 2023, Bratislava

V októbri sme sa zúčastnili špeciálnej konferencie zameranej vyslovene na mužov. Jozef Kokoška vystúpil s prednáškou na tému „Objav svoju silu“. Takmer výlučne mužské osadenstvo tohto podujatia osviežila prítomnosť našej talentovej expertky Mirky Guľovej, ktorá bola spolu s Jozefom k dispozícii na rozhovor o talentovom prístupe. Mirka to zhodnotila slovami, že aj samotní spíkri potvrdili u mužov priestor na rozvoj pre lepšie mentálne zvládanie záťažových situácií, ktorým každý z nás v živote čelí.

26. – 27. 9. 2023, Prešov

Ako partner podujatia INOFEST platforma UYT nechýbala na 4. ročníku tohto festivalu inovácií. Jozef Kokoška spolu s Barborou Palaščák a Máriou Grajcárovou z košickej pobočky UYT prezentovali naše aktivity a služby ako vystavovatelia. Prvý deň festivalu začali rozhovorom pre RTVS. Ďakujeme organizátorom za skvelú akciu a tešíme sa, že môžeme byť členom siete Inovato.

21. 9. 2023, Brno

Jozef Kokoška sa zúčastnil konferencie „AI a digitalizace v HR mění byznys“, organizovanej People Management Fórom: „Bol som ohromený kvalitou organizácie a takisto obsahom prednášok. Nielenže som získal nové vedomosti, ale aj praktické návody, ktoré môžem ihneď využiť v praxi. Moje porozumenie a schopnosti v oblasti AI sa vďaka tomuto stretnutiu výrazne rozšírili. Srdečné poďakovanie organizátorom a rečníkom za tento obohacujúci zážitok!“

18. – 19. 9. 2023, Žilina

Tím talentových expertov z Use Your Talents sa počas Profesia Days v Žiline stretol s mnohými firmami, ktoré oslovil talentový prístup. Náš stánok vo VIP zóne navštívili mnohí ľudia z HR a vzdelávacích oddelení. Jozef Kokoška, Miroslava Guľová a Helena Priesolová sa s nimi rozprávali o tom, ako zavádzať talentový prístup do kultúry firmy. Sme presvedčení, že talenty v rozvoji pracovných tímov firiem, manažérov a lídrov majú svoje nezastupiteľné miesto. Téma talentov bola spomínaná aj počas diskusií na pódiu festivalu príležitostí Profesia Days Žilina.

16. – 17. 5. 2023, Bratislava

Na Profesia Days v Bratislave zastupovali platformu UYT Jozef Kokoška a Helena Priesolová. Stretli sa s mnohými zástupcami HR a vzdelávacích oddelení a diskutovali o možnostiach uplatnenia talentového prístupu v rozvoji zamestnancov a pracovných tímov. V závere Profesia Days v Bratislave Jozef Kokoška odovzdal ceny za UYT trom najlepším vystavovateľom v podobe talentových dotazníkov a mentoringov. Ďakujeme Profesii za možnosť stať sa súčasťou najväčšieho a najobľúbenejšieho festivalu príležitostí na Slovensku.

12. – 13. 4. 2023, Kúpele Nimnica

Tím z Use Your Talents sa zúčastnil konferencie pre podnikateľov na tému PENIAZE. Už prvý deň konferencie sme účastníkom ponúkli možnosť osobných rozhovorov, koučingu a mentoringu na zvolené témy. Počas hlavného, štvrtkového, programu konferencie mal vystúpenie Jozef Kokoška na tému wellbeingu, ktorú do väčšej hĺbky rozvinul aj v popoludňajšom workshope. Tešili sme sa skutočnému záujmu účastníkov, ktorých oslovil nielen wellbeing ale aj talentový rozvoj, ktorý sme tiež v rámci programu priblížili.

Use Your Talents
v školstve

Jednou z dlhodobých vízií a jedným z cieľov platformy Use Your Talents je reforma školstva prostredníctvom spoznania a využitia svojich talentov. Či už je to skrze učiteľa alebo žiaka, poznanie svojich silných stránok dokáže podporiť tímového ducha a tiež nasmerovať učiteľa správnym smerom.

Od roku 2018 sme naše služby poskytli vyše 160 školám na Slovensku, v Čechách a Poľsku prostredníctvom talentových dotazníkov a rozhovorov. Bola to skvelá, obohacujúca skúsenosť pre obe strany.

Viac o talentoch na webe

  • Rozhovor „Poznanie talentov mi zmenilo život“ – inova.to
  • Rozhovor „Talentový mentor Jozef Kokoška: Talenty výrazne definujú životné poslanie človeka“ – dennikstandard.sk
  • Článok Evy Hreškovej s názvom: „Gallup® test odhalí vašich top päť talentov a ešte čosi navyše“ – dennikstandard.sk
  • Rozhovor v Čiernej Labuti (Komenského Inštitút, Živica) „Myslíme si, že keď vyriešime všetky problémy, dosiahneme zaručený úspech. Tak to však nefunguje, hovorí mentor rozvoja silných stránok“ – ciernalabut.sk
  • Gallup® CliftonStrengths® stránka – gallup.com
  • Adresár certifikovaných Gallup® koučov – gallup.com/certifiedstrenghtscoaches