USE YOUR TALENTS

Referencie

Stretneme sa

26. – 27. 9. 2023, Prešov

Festival inovácií, ktorý už štvrtý rok organizuje so svojimi členmi a partnermi združenie INOVATO a to po prvýkrát na východe Slovenska. Naša platforma UYT je partnerom tohto podujatia a môžete nás tam stretnúť aj naživo v jednom zo stánkov pri prezentovaní našich aktivít a portfólia služieb UYT.

7. 10. 2023, Bratislava

Poslaním konferencie je nadchnúť mužov, vytvoriť priestor na nové uvedomenia a dať im do rúk nástroje na zmenu. Tieto nástroje prinesú spíkri – muži s hodnotami a charakterom, profesionáli srdcom aj mysľou. Medzi nimi bude aj zakladateľ platformy UYT Jozef Kokoška s prednáškou na tému „Objav svoju silu“. Bude priestor aj na vaše otázky.

23. 10. 2023, Žilina

DNA Lídra je nevšedným spojením biznisu a kultúry. Ostrieľaný moderátor Slávo Jurko vyspovedá priamymi otázkami 8 úspešných hostí z rôznych biznis oblastí, ktorí sa podelia o svoje úspechy. Platforma UYT je partnerom tohto podujatia.

14. – 15. 11. 2023, Košice

5. ročník najväčšieho festivalu príležitostí na Slovensku aj tento rok zavíta do Košíc, s novým konceptom, ktorý je postavený na otvorenej komunikácii a interakcii medzi návštevníkmi, zamestnávateľmi a odborníkmi z rôznych sfér. Nebude chýbať ani plaftorma UYT.

Videli ste nás

21. 9. 2023, Brno

Jozef Kokoška sa zúčastnil konferencie „AI a digitalizace v HR mění byznys“, organizovanej People Management Fórom: „Bol som ohromený kvalitou organizácie a takisto obsahom prednášok. Nielenže som získal nové vedomosti, ale aj praktické návody, ktoré môžem ihneď využiť v praxi. Moje porozumenie a schopnosti v oblasti AI sa vďaka tomuto stretnutiu výrazne rozšírili. Srdečné poďakovanie organizátorom a rečníkom za tento obohacujúci zážitok!“

18. – 19. 9. 2023, Žilina

Tím talentových expertov z Use Your Talents sa počas Profesia Days v Žiline stretol s mnohými firmami, ktoré oslovil talentový prístup. Náš stánok vo VIP zóne navštívili mnohí ľudia z HR a vzdelávacích oddelení. Jozef Kokoška, Miroslava Guľová a Helena Priesolová sa s nimi rozprávali o tom, ako zavádzať talentový prístup do kultúry firmy. Sme presvedčení, že talenty v rozvoji pracovných tímov firiem, manažérov a lídrov majú svoje nezastupiteľné miesto. Téma talentov bola spomínaná aj počas diskusií na pódiu festivalu príležitostí Profesia Days Žilina.

16. – 17. 5. 2023, Bratislava

Na Profesia Days v Bratislave zastupovali platformu UYT Jozef Kokoška a Helena Priesolová. Stretli sa s mnohými zástupcami HR a vzdelávacích oddelení a diskutovali o možnostiach uplatnenia talentového prístupu v rozvoji zamestnancov a pracovných tímov. V závere Profesia Days v Bratislave Jozef Kokoška odovzdal ceny za UYT trom najlepším vystavovateľom v podobe talentových dotazníkov a mentoringov. Ďakujeme Profesii za možnosť stať sa súčasťou najväčšieho a najobľúbenejšieho festivalu príležitostí na Slovensku.

12. – 13. 4. 2023, Kúpele Nimnica

Tím z Use Your Talents sa zúčastnil konferencie pre podnikateľov na tému PENIAZE. Už prvý deň konferencie sme účastníkom ponúkli možnosť osobných rozhovorov, koučingu a mentoringu na zvolené témy. Počas hlavného, štvrtkového, programu konferencie mal vystúpenie Jozef Kokoška na tému wellbeingu, ktorú do väčšej hĺbky rozvinul aj v popoludňajšom workshope. Tešili sme sa skutočnému záujmu účastníkov, ktorých oslovil nielen wellbeing ale aj talentový rozvoj, ktorý sme tiež v rámci programu priblížili.

Use Your Talents
v školstve

Jednou z dlhodobých vízií a jedným z cieľov platformy Use Your Talents je reforma školstva prostredníctvom spoznania a využitia svojich talentov. Či už je to skrze učiteľa alebo žiaka, poznanie svojich silných stránok dokáže podporiť tímového ducha a tiež nasmerovať učiteľa správnym smerom.

Od roku 2018 sme naše služby poskytli vyše 160 školám na Slovensku, v Čechách a Poľsku prostredníctvom talentových dotazníkov a rozhovorov. Bola to skvelá, obohacujúca skúsenosť pre obe strany.

Viac o talentoch na webe

  • Rozhovor „Poznanie talentov mi zmenilo život“ – inova.to
  • Rozhovor „Talentový mentor Jozef Kokoška: Talenty výrazne definujú životné poslanie človeka“ – dennikstandard.sk
  • Článok Evy Hreškovej s názvom: „Gallup® test odhalí vašich top päť talentov a ešte čosi navyše“ – dennikstandard.sk
  • Rozhovor v Čiernej Labuti (Komenského Inštitút, Živica) „Myslíme si, že keď vyriešime všetky problémy, dosiahneme zaručený úspech. Tak to však nefunguje, hovorí mentor rozvoja silných stránok“ – ciernalabut.sk
  • Gallup® CliftonStrengths® stránka – gallup.com
  • Adresár certifikovaných Gallup® koučov – gallup.com/certifiedstrenghtscoaches

Naši partneri a klienti