USE YOUR TALENTS

Naše služby

Sme tu pre vás. Radi vás budeme sprevádzať na ceste objavovania a rozvíjania vašich talentov i talentov vašich tímov a kolektívov. Ponuku našich služieb vieme prispôsobiť vašim potrebám a možnostiam.

use your talents

Jednotlivci

Pre jednotlivcov ponúkame možnosť zúčastniť sa úvodného online seminára, na ktorom sa dozviete viac o talentovom prístupe, o tom, z čoho vychádza a kam vás môže priviesť.

V rozvoji talentov vychádzame z dotazníka CliftonStrengths®. V prípade záujmu vám pošleme na mail prístup k dotazníku spolu s inštrukciami, ako ho vypĺňať. Následne po vyplnení dotazníka vám zašleme mailom podrobné popisy vašich TOP 5 alebo TOP 10 talentov (podľa toho, pre ktorú verziu sa rozhodnete) s odporúčaniami a tiež krátke popisy všetkých 34 talentov v slovenčine. Okrem toho vám mailom prídu aj dokumenty k vašim talentom v angličtine priamo od Gallup®. Potom si môžeme dohodnúť termín individuálneho talentového rozhovoru buď osobne alebo online.

Bude na vás, o koľko individuálnych stretnutí budete mať záujem. Odporúčame absolvovať prvé a potom sa rozhodnete, či chcete pokračovať ďalšími.

  • Úvodný seminár robíme online v dĺžke 90 - 120 min. Poplatok je 15 eur na osobu.
  • Prístup k talentovému dotazníku CliftonStrengths pre poradie TOP 5 talentov s detailnou spätnou väzbou v slovenčine je 48 Eur, pre poradie všetkých 34 talentov s detailnou spätnou väzbou pre TOP 10 talentov je 89 Eur.
  • Individuálny talentový rozhovor v dĺžke 90 min stojí 80 eur.

Ak máte záujem, budeme vás mailom informovať o najbližších termínoch. Vyplňte, prosím, krátky formulár:

Aktuálne termíny seminárov
use your talents

Tímy a kolektívy

Pre tímy a kolektívy ponúkame a odporúčame nasledovný proces. Úvodnú prezentáciu pred vyplnením dotazníkov, následne vyplnenie dotazníkov a poslanie spätnej väzby – buď na TOP 5 alebo TOP 10 talentov podľa vašich možností a preferencií. Potom nasleduje ďalšia prezentácia, ktorá vnesie viac svetla do toho, ako sa bude s talentami ďalej pracovať.

Odporúčame tiež minimálne 1 individuálny talentový rozhovor pre ľudí z tímu (aspoň pre vedenie), potom 3 tímové stretnutia (po prvom stretnutí môžete zvážiť, či máte záujem aj o ďalšie, aj vzhľadom na váš rozpočet). Radi sa s vami dohodneme na tom, aký postup by bol ideálny pre vaše podmienky a možnosti.

V prípade záujmu môžeme tento proces spojiť s ďalšími tímovými aktivitami (hodnoty, wellbeing, pohybové aktivity, nevyhorenie a pod.).

Akékoľvek ďalšie otázky ohľadom našich služieb či zostavenia cenovej ponuky radi zodpovieme na mailovej adrese info@useyourtalents.org.

use your talents

Manažéri a lídri

Postup je podobný ako pri jednotlivcoch. Najskôr sa môžete zúčastniť úvodného online seminára, na ktorom sa dozviete viac o talentovom prístupe, o tom, z čoho vychádza a kam vás môže priviesť.

Ak vás tento seminár zaujme, môžeme pokračovať tým, že vám pošleme na mail prístup k dotazníku CliftonStrengths spolu s inštrukciami, ako ho vypĺňať. Následne po vyplnení dotazníka vám zašleme mailom podrobné popisy vašich TOP 10 talentov s odporúčaniami a tiež krátke popisy všetkých 34 talentov v slovenčine. Okrem toho vám mailom prídu aj dokumenty k vašim talentom v angličtine. Potom si môžeme dohodnúť termín individuálneho talentového rozhovoru buď osobne alebo online.

Pre manažérov a lídrov odporúčame absolvovať minimálne 3 – 4 individuálne stretnutia, na ktorých prejdeme aj veci, ktoré súvisia s ich pozíciou – ako viesť a riadiť ľudí cez svoje talenty tak, aby boli zamestnanci viac angažovaní, motivovaní, ako to robiť prostredníctvom svojich talentov. Lebo človek je najlepším lídrom či manažérom vtedy, keď vo svojej pozícii naplno využíva svoje najsilnejšie talenty.

Akékoľvek ďalšie otázky ohľadom našich služieb či zostavenia cenovej ponuky radi zodpovieme na mailovej adrese info@useyourtalents.org.