USE YOUR TALENTS

Reference

Setkáme se

14. – 15. 11. 2023, Košice

5. ročník najväčšieho festivalu príležitostí na Slovensku aj tento rok zavíta do Košíc, s novým konceptom, ktorý je postavený na otvorenej komunikácii a interakcii medzi návštevníkmi, zamestnávateľmi a odborníkmi z rôznych sfér. Nebude chýbať ani plaftorma UYT.

Viděli jste nás

23. 10. 2023, Žilina

Dňa 23. októbra 2023 sa v Žiline konalo podujatie DNA Lídra a naša platforma UYT bola jedným z partnerov tohto stretnutia. V rámci informačného stánku zakladateľ platformy Jozef Kokoška a talentový expert Eduard Filo predstavili hodnoty, iniciatívu a ponuku produktov, ktoré UYT poskytuje pre objavovanie a rozvoj talentov, a vytvorili tak priestor pre diskusiu a výmenu nápadov. Naša aktívna účasť na tomto podujatí viedla k posilneniu líderského potenciálu medzi účastníkmi, jasne zdôrazňujúc význam individuálneho a tímového rozvoja.

21. 10. 2023, Prešov

V októbri sme boli partnerom konferencie pre mladých ľudí a rodičov, ktorí hľadajú možnosti vzdelávania a diskusie. Workshop na tému „Výchova a vedenie teenagerov v rodine cez ich silné stránky“ viedol zakladateľ platformy UYT Jozef Kokoška. Na konferencii sa zúčastnili tiež Mária Gajcárová a Barbora Palaščák z našej košickej pobočky: „Bolo pre nás obrovským potešením byť súčasťou tohto skvelého podujatia. Spolu s ďalšími odborníkmi sme sa snažili poskytnúť rady a inšpiráciu teenagerom a ich rodičom. Vidieť tieto generácie aktívne pracovať na vlastnom rozvoji a vzťahoch je veľmi motivujúce. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a možnosti pomáhať rodinám nájsť spoločnú cestu.“

7. 10. 2023, Bratislava

V októbri sme sa zúčastnili špeciálnej konferencie zameranej vyslovene na mužov. Jozef Kokoška vystúpil s prednáškou na tému „Objav svoju silu“. Takmer výlučne mužské osadenstvo tohto podujatia osviežila prítomnosť našej talentovej expertky Mirky Guľovej, ktorá bola spolu s Jozefom k dispozícii na rozhovor o talentovom prístupe. Mirka to zhodnotila slovami, že aj samotní spíkri potvrdili u mužov priestor na rozvoj pre lepšie mentálne zvládanie záťažových situácií, ktorým každý z nás v živote čelí.

26. – 27. 9. 2023, Prešov

Ako partner podujatia INOFEST platforma UYT nechýbala na 4. ročníku tohto festivalu inovácií. Jozef Kokoška spolu s Barborou Palaščák a Máriou Grajcárovou z košickej pobočky UYT prezentovali naše aktivity a služby ako vystavovatelia. Prvý deň festivalu začali rozhovorom pre RTVS. Ďakujeme organizátorom za skvelú akciu a tešíme sa, že môžeme byť členom siete Inovato.

21. 9. 2023, Brno

Jozef Kokoška sa zúčastnil konferencie „AI a digitalizace v HR mění byznys“, organizovanej People Management Fórom: „Bol som ohromený kvalitou organizácie a takisto obsahom prednášok. Nielenže som získal nové vedomosti, ale aj praktické návody, ktoré môžem ihneď využiť v praxi. Moje porozumenie a schopnosti v oblasti AI sa vďaka tomuto stretnutiu výrazne rozšírili. Srdečné poďakovanie organizátorom a rečníkom za tento obohacujúci zážitok!“

18. – 19. 9. 2023, Žilina

Tím talentových expertov z Use Your Talents sa počas Profesia Days v Žiline stretol s mnohými firmami, ktoré oslovil talentový prístup. Náš stánok vo VIP zóne navštívili mnohí ľudia z HR a vzdelávacích oddelení. Jozef Kokoška, Miroslava Guľová a Helena Priesolová sa s nimi rozprávali o tom, ako zavádzať talentový prístup do kultúry firmy. Sme presvedčení, že talenty v rozvoji pracovných tímov firiem, manažérov a lídrov majú svoje nezastupiteľné miesto. Téma talentov bola spomínaná aj počas diskusií na pódiu festivalu príležitostí Profesia Days Žilina.

16. – 17. 5. 2023, Bratislava

Na Profesia Days v Bratislave zastupovali platformu UYT Jozef Kokoška a Helena Priesolová. Stretli sa s mnohými zástupcami HR a vzdelávacích oddelení a diskutovali o možnostiach uplatnenia talentového prístupu v rozvoji zamestnancov a pracovných tímov. V závere Profesia Days v Bratislave Jozef Kokoška odovzdal ceny za UYT trom najlepším vystavovateľom v podobe talentových dotazníkov a mentoringov. Ďakujeme Profesii za možnosť stať sa súčasťou najväčšieho a najobľúbenejšieho festivalu príležitostí na Slovensku.

12. – 13. 4. 2023, Kúpele Nimnica

Tím z Use Your Talents sa zúčastnil konferencie pre podnikateľov na tému PENIAZE. Už prvý deň konferencie sme účastníkom ponúkli možnosť osobných rozhovorov, koučingu a mentoringu na zvolené témy. Počas hlavného, štvrtkového, programu konferencie mal vystúpenie Jozef Kokoška na tému wellbeingu, ktorú do väčšej hĺbky rozvinul aj v popoludňajšom workshope. Tešili sme sa skutočnému záujmu účastníkov, ktorých oslovil nielen wellbeing ale aj talentový rozvoj, ktorý sme tiež v rámci programu priblížili.

Více o talentech na webu

  • Rozhovor „Poznání talentů mi změnilo život“ – inova.to
  • Rozhovor „Talentový mentor Jozef Kokoška: Talenty výrazně definují životní poslání člověka“ – dennikstandard.sk
  • Článek Evy Hreškové s názvem: „Gallup® test odhalí vašich pět top talentů a ještě něco navíc“ – dennikstandard.sk
  • Rozhovor v Černé Labuti (Komenského Inštitút, Živica) „Myslíme si, že když vyřešíme všechny problémy, dosáhneme zaručeného úspěchu. Tak to však nefunguje, říká mentor rozvoje silných stránek“ – ciernalabut.sk
  • Gallup® CliftonStrengths® stránka – gallup.com
  • Adresář certifikovaných Gallup® koučů – gallup.com/certifiedstrenghtscoaches

Naši partneři a klienti