USE YOUR TALENTS

Spoznajte nás

Kouč silných stránok certifikovaný Gallup®

Mgr. Barbora Palaščák

„Vidí motýľ svoje krídla?“ zaznelo z úst štvorročného dievčatka. Neprestávam nad tým premýšľať. Každý z nás je neopakovateľný. Toľko krásy a potenciálu – a tak často ho prehliadame.
Súčasťou Use Your Talents tímu som preto, že som ľuďom odvždy prirodzene prinášala povzbudenie, nádej a zaujímala som sa o ich progres, posun. Otázky, ktoré som ľuďom vždy kládla, pozývali k reflexii a do hĺbky. A viedli k rastu. Robila som to ako lektorka na lekárskej fakulte, v jazykových školách, počas pätnásťročnej dobrovoľníckej práce, pri organizovaní kultúrnych podujatí, v spoluprácach s vydavateľstvami, občianskymi združeniami, organizáciami, a pokračujem v tom – aktuálne – vo svojej práci manažérky.
Jedinečnosť v ľuďoch a ich rozvoj hľadám na dvoch úrovniach. Jednak som vyškolená módna štylistka, no so svojimi klientmi nehľadám rýchlo sa meniace trendy fast fashion a ich škatuľky, ale jedinečný štýl obliekania (s ohľadom na farebnosť, tón pleti, vlasov, očí, (ne)dokonalosti tela, typ postavy…), ktorý vyjadrí ich osobnosť navonok. Zároveň som koučom silných stránok certifikovaným Gallup®, čo mi umožňuje pomáhať ľuďom žiť naplno to, kým sú, tešiť sa zo seba aj zo svojho partnera a rodiny, pracovného kolektívu či komunity. Pri oboch týchto činnostiach som akoby pri zázraku prebúdzania sa z kukly.
„Uvidí motýľ svoje krídla?“

Moje talenty