Talenty TOP 5 Premium

Tento produkt obsahuje: 

  • úvod do talentov (formou online seminára alebo videa) – dozviete sa viac o talentovom prístupe, o tom, z čoho vychádza a kam vás môže priviesť 
  • talentový dotazník CliftonStrengths® spoločnosti Gallup® s poradím prvých 5 talentov 
  • detailnú spätnú väzbu v slovenčine v rozsahu 13 strán – s popismi, svetlými a tienistými stránkami i odporúčaniami k vašim TOP 5 talentom 
  • navyše oproti verzii Standard – hodinový mentoring s talentovým expertom z Use Your Talents, ktorý vám umožní lepšie porozumieť vašim výsledkom, objasní súvislosti medzi vašimi najsilnejšími talentami a pomôže nasmerovať ďalšie kroky rozvoja vášho talentového potenciálu. 

Objednávku tvoríte na svoje meno a svoj e-mail. Po zaplatení produktu pošleme na Váš e-mail inštrukcie k ďalšiemu postupu.

V prípade, že produkt kupujete ako darček pre inú osobu, e-mail s postupom jej následne prepošlite. Tu je na stiahnutie darčekový poukaz, ktorý môžete vytlačiť a dopísať osobné venovanie.

Uvedená ponuka produktov a cien platí pre individuálnych klientov. Firmy, školy a iné organizácie – pre vypracovanie špecifickej ponuky kontaktujte info@useyourtalents.org.

137,00  (114,17  bez DPH)

Ďalšie produkty