USE YOUR TALENTS

Rast UYT: Nové pobočky v Prahe a v Košiciach

Rozvoj a rast sprevádzajú každý úspešný projekt a platforma Use Your Talents (UYT) nie je výnimkou. Máme pre vás skvelú správu – otvorili sme nové pobočky v mestách Praha a Košice!

Tento krok predstavuje pre nás dôležitý míľnik a príležitosť. Nové pobočky nám umožnia byť ešte bližšie k záujemcom o talentové sprevádzanie, a to nielen geograficky, ale aj v zmysle lepšej dostupnosti. Znamená to pre nás viac príležitostí na osobný kontakt s vami, na to, aby sme mohli lepšie pochopiť vaše potreby a pomôcť vám objavovať vaše talenty a silné stránky.

Na pražskej pobočke UYT budete môcť stretnúť Mariannu Seman a Miriam Šandorovú. V Košiciach platformu zastupujú Mária Gajcárová a Barbora Palaščák. Všetky štyri prešli kurzom GGSC, ktorý v júni tohto roku lektoroval zakladateľ našej platformy Jozef Kokoška.

Sme nadšení z toho, že vďaka prvému kurzu GGSC (Gallup Global Strengths Coach) sa rozšírili naše rady o niekoľkých absolventov tohto kurzu. Veríme, že týmto krokom otvárame cestu ku kvalitnému vzdelávaniu a rastu pre všetkých našich klientov a partnerov.

Tešíme sa na nové začiatky!

Kontakt na pobočky nájdete na našom webe.

Média tím UYT