TALENTOVÁ

ROADSHOW

OBJAVTE SVOJE SILNÉ STRÁNKY A ODSTRÁŇTE LIMITY

TALENTOVÁ

ROADSHOW

OBJAVTE SVOJE SILNÉ STRÁNKY
A ODSTRÁŇTE LIMITY

ČO PRINESIE TALENTOVÁ ROADSHOW?

Pozývame vás na talentový seminár zameraný na zlepšenie procesov a efektivity vo firmách, organizáciách, ale aj v životoch jednotlivcov i skupín. Ukážeme vám možnosti, vďaka ktorým budete môcť zistiť, pre čo ste vy či ľudia okolo vás stvorení.

Túžite sa rozvíjať, napredovať v živote či v podnikaní? Na našej roadshow vám predstavíme dva prístupy s dvoma odlišnými perspektívami, ktoré vás môžu posunúť vpred. Bude to veľmi zaujímavé – silné vs. slabé stránky – presne o tom budú hovoriť naši rečníci. Pre účastníkov bude pripravené aj malé občerstvenie.

Pre koho je určená? Podnikatelia, personalisti, kouči, psychológovia, edukátori, študenti, manažéri a mnohí ďalší. Môžeme naozaj menovať donekonečna! Určite ste všetci vítaní a pevne veríme, že náš seminár pomôže každému z vás. 

Štyri mestá
Inšpiratívni rečníci
Výborná atmosféra
Vstup zdarma

Kde sa stretneme?  

BARDEJOV

28. novembra 2023
10:00 – 12:30
17:00 – 19:30

KOŠICE

29. novembra 2023
10:00 – 12:30
17:00 – 19:30

PREŠOV

5. decembra 2023
10:00 – 12:30
17:00 – 19:30

POPRAD

7. decembra 2023
11:00 – 13:30
17:00 – 19:30

(obmedzená kapacita účastníkov)

REČNÍCI

Dvaja rečníci s dvomi opozitnými perspektívami a teóriami, ktoré transformovali ich pracovné i osobné životy. Jedna teória sa zameriava na silné stránky a hovorí – rozvíjaj to, v čom si prirodzene obdarovaný. Druhá teória sa pozerá na slabé miesta a hovorí – kľúčové pre posun vpred je nájsť úzke miesto a opraviť ho. Ktorá z týchto ciest bude pre vás cestou k excelentným výsledkom?

Príďte sa inšpirovať, nájdite svoje talenty, uvoľnite svoj potenciál a zbavte sa obmedzení! 

Zakladateľ a CEO platformy USEYOURTALENTS
Kouč silných stránok certifikovaný Gallup®

Pôsobí ako lektor, mentor, konzultant a kouč v oblasti talentov i riadenia a vedenia zmeny. Bol riaditeľom v nadnárodnej spoločnosti a napriek tomu, že ho jeho práca napĺňala, svoje vysnívané povolanie objavil po tom, ako sa stretol s talentovým prístupom. Odvtedy pomáha ľuďom objavovať ich talenty a rozvíjať ich na silné stránky.

Ľubomír Klieštik

PODNIKATEĽ
AUTOR KNIHY “TRAFIŤ KLINEC PO HLAVIČKE”

Kamenár z Čadce, ktorý pochopil Teóriu obmedzení (TOC) a urobil premyslené kroky, aby dokázal bojovať s osobnými problémami vo svojej deväťčlennej rodine a premenil svoju firmu zo stratovej na ziskovú. Na základe vlastných skúseností pomáha podnikateľom zvýšiť výkonnosť firmy za cenu malej alebo žiadnej investície.

Semináre zamerané na individuálny i kolektívny rozvoj sú organizované tímom z USE YOUR TALENTS. Prinášajú talentový prístup ľuďom, ktorí túžia objaviť svoje silné stránky. Platforma USE YOUR TALENTS je oficiálnym biznis partnerom spoločnosti Gallup® pre Slovensko a Českú republiku.